Reason To Care і crowns&thieves у Франківську

Вже 3-й рік підряд я, а на останні шоу і Оленка зі мною, їжджу на кожен концерт в Франику, не пропускаючи жодного. Будній день чи вихідний — байдуже. Я ніколи не проміняю декілька десятків своїх друзів і їх тисячі посмішок на щось інше. Це свято життя і молодості. Ми всі разом і нас єднає віра, надія та любов. Банально звучить, але правда ж. Це підтвердить кожен, хто був там.

Вже півроку у Франику нічого не проводилося. Навіть трішки більше. Але випала нагода зробити концерт німцям Reason To Care і crowns&thieves 11 квітня (середа) і ми будемо робити цей концерт. Ми — це west united hardcore crew. Звучить так охуєнно пафосно, що аж на посмішку пробиває, але насправді ми всі просто хлопці та дівчата, які всього лиш вірять та підтримують рух, який в свій час змінив наші життя.

Отож, кожен хто не був долучений до нашої спільноти раніше і хоче прийняти участь в організації концерту, допомогти фінансово (традиційно подвійна вартість квитка), або якимось іншим чином, кидайте заявку в нашу групу і напишіть адміністратору. Якщо ти вже знаєш, що таке хардкор-концерт в ІФ, то відпрошуйся з роботи/універу/школи і приїжджай «встряхнуть стариной». 😉