Трішки подробиць

От якось так і буде зватися ця нотатка. Довго роздумував, як назвати її, а вийшло так просто. : ) Пишу її, щоб дещо висвітлити деякі події, що відбуваються з нашим зіном/дістро/лейблом.

1. Отож, щодо лейблу. Список релізів, що готуються до випуску:

AR 010: Time To Live / Angstbreaker — Split, CD (2013)
AR 011: Dan Stark / oh, deer! — Split, CD-R / cassette (2013)
AR 012: Voida — Summer EP, CD-R / cassette (2013)
AR 013: Nibelungen —   God blows up paper airplanes, CD-R (2013)
AR 014: Date Rape / Stoned Jesus — Split, cassette (2013)
AR 0??: Bluesbreaker — Self-Titled, cassette (2013)
AR 0??: Date Rape — Разрывает Сердца, CD (2013)
AR 0??: Alinda — Self-Titled, CD-R (2013)
AR 0??: Memorials — Кулуар, 12″ (201?)
AR 0??: The Lowest — Divided, 7″ (201?)
AR 0??: Convince — Падение, 7″ (201?)

Релізи котрим присвоєний номер вже на останніх стадіях виробництва: друк / запис / вирізання / згинання / etc. Інші ж перебувають на стадії створення макету, а один навіть на етапі зведення. Тим не менш, всі релізи в скорому часі будуть доступні до продажу.Юра з oh, deer! сказав, що скоро Moon Records переплюнемо, хах. Було б непогано. Більш детально по кожному релізу будуть окремі пости.

2. Основним акцентом .aorte distro був і є якомога найрізноманітніший асортимент. Ми поширюємо все: від ембіенту до грайнду. Часто до мене звертаються із запитаннями «Якого напрямку ваше дістро?». Напрямку немає жодного. Ми поширюємо будь-яку музику/стафф і завжди раді співпрацювати з найрізноманітнішими виконавцями. Пишіть і завжди отримаєте відповідь.

3. .aorte з самого початку планувалося, як вебзін і з часом стало також дістро і лейблом. На мою думку вебзін був доволі паскудним та свій досвід ми отримали. На разі ми працюємо над першим друкованим номером .aorte zine. Чи стане він кращим сказати складно, принаймні ми робимо для цього все можливе. У зіні ми вирішили приділити більше уваги статтям, що стосуються малопопулярних тем в українській хардкор панк сцені. Вірний хід це чи ні, та і взагалі чи вийде це у нас, ми дізнаємося лише після того, як ви прочитаєте його, а поки ми продовжуємо збирати матеріал і якщо у вас є щось цікаве для нас — пишіть. Ми завжди раді будь-якій небайдужості.