AR 016: oh, deer! / hurtovyna / la belle verte — Split, cassette (2014) [Інтернет-реліз]

TYSJYUcpv3M

Цей пост не зв’явився тут 31 грудня 2013 року з двох причин: брак часу та відсутність бажання для його написання. На нашу думку час настав, а бажання з’явилося. Сьогодні замовлення на касети було віддане на виробництво і вже на наступному тижні ми їх отримаємо. За цей час плануємо надрукувати поліграфію і в максимально короткі терміни підготувати реліз до виходу. Ніяких точних дат. Тільки світлі прогнози, що в лютому місяці касети будуть доступні для продажу/обміну. Наш друг Вова випустить цей спліт на своєму маленькому кримському лейблі quinze jour dе l’hiver у форматі CD-R.

Отож, що ж власне на касеті:

oh, deer! — одна із найактивніших українських панк-груп з міста Житомир на спліті представлена одним старим/новим треком — Кораблі(-и). Замість звично-незвичного вокалу Юри ви почуєте Сергія Рафальського, а в музичну частину пісні втрутилися наступні учасники спліту.

hurtovyna — мабуть єдина пост-рок група, яка змусила моє нутро заворушитися за останні 4 роки. Родом з першої столиці України, через 3 дні святкуватимуть 2 роки своєї творчості. Чарівною особливістю є жаліслива віолончель та жіночі високі вокали. На спліті також один трек написаний під враженням дитячої японської байки.

la belle verte — місто Кам’янець-Подільський. Достатньо самобутній і незвичний колектив, що з’явився саме в той час і саме в тому місці. Складно, щось говорити про музику, коли абсолютно незнайомий із її створенням та про цих хлопців можу щиро сказати, що вони люблять те, що роблять. 3 треки ліричного емо пронизаного палітрою емоцій.

100 касет. Вартість однієї — 20 гривень. Щодо будь-яких питань звертатися на пошту: aorte.zine@gmail.com

Ах, спліт онлайн.