AR 020: Convince — Падение EP, 7″ (2014)

Convince releaseConvince — мелодичний краст ді-біт із впливом блек металу з самого серця російського Вавилону. Група існує вже на протязі 5 років, за плечима 4 релізи й попереду спліт із дуже крутими угорцями Do You Think I Care?

Перший наш реліз собівартість якого перевищує роздрібну ціну. Через нього дуже хорошу людину серед ночі зняли з потяга і тримали цілу ніч на митниці. Віка, вибач нас! Ми до цих пір не отримали всю нашу частину тиражу, а передаємо панк-поштою по 5-10 штук. Автор оформлення на відріз відмовлявся піти нам на зустріч у проханні змінити дещо в оформленні й в результаті палкої дискусії, що таке панк і діайвай, послали один одного до чорта. Про онлайн реліз ми дізналися побачивши його в інтернеті. В цього релізу є брат по нещастю Diswarp — Eternal Armageddon Darkness (No Name Label), який пліч-о-пліч проходив всі незгоди. NNL також видавали Падание, тільки на касетах. І в них, і нас є в продажу. Рука руку миє.

Окрім нас в релізі взяли участь: No Bread! Records (Росія), Destroy Sound Records (Росія), Street Influence Rex (Росія), Ya-Basta (Німеччина) і 83 Records (Польща).

Вартість платівки: 50 гривень.

Послухати та скачати ви можете на нашому бендкемпі.

Щодо будь-яких запитань звертатися на ел. пошту: aorte.zine@gmail.com