Новини від Deathbiter + міні-в’ю з вокалістом гурту

deathbiter 2014

Сьогоднішнього вечора я добряче поїв, вирішив трішки поспати і от до цих пір бачив солодкі сни, а прокинувшись пішов до ванни захопивши з собою плеєр на якому блимає сповіщення про нове повідомлення — читаю крізь сонні очі: «бігом біжи до хати», а за ним лінк. І тут я прокинувся по-справжньому. Вмикайте!

.

На запитання відповідав вокаліст гурту Ланц.

Чому (до речі, скільки???) вам знадобилилося стільки часу для того, щоб записати лише 3 треки?

Л: Так довго все тягнулось через мене. Увесь (крім вокалу) матеріал був записаний ще в серпні 2013 року. Мені лишалося лише дописати половину текстів і приїхати записати вокал. І я ніяк не міг вимучити декілька текстів аж до початку квітня. Мені досі соромно за це. Не раз мучив себе… і нічого не виходило. У квітні мене попустило, я дописав тексти і ми нарешті записались. Так довго все тягнулось через мене. Далі я сподіваюсь все буде набагато швидше.

Я знаю, що це був твій перший досвід запису. Як все пройшло і чи задоволений ти результатом?

Л: Пройшло швидко і просто. Прийшли, прогнали матеріал і записались здається за годину. На деякі пісні знадобилось пару дублів. Проблема була більше у тому, що нові пісні ми навіть не грали на репетиціях, тому все пішло одразу на запис. У цілому результатом задоволений. А ти?

Бомба! Самотніми ночами я буду вмикати кінцівку «Желание жить» і прислухатися до твого голосу. ❤ На bc лише 3 треки, яка доля для інших 7?

Л: Вони повністю готові. Викладемо все разом, як тільки буде вирішено із виданням і оформухою.

Запитання: Олексій та Олена.

lanz deathbiter