D.I.Y. OR DIE

Ох, клас. В кімнаті тихо лунає «Дорога» Аукціону, а я вирішив вам написати про те, що не так вже і погано все із дуітйоселф в Україні. Все ще є люди, яким не байдуже і я дуже пишаюся тим, що я знайомий з ними особисто і можу потиснути їм руку при зустрічі. Якось дуже тепло стає на душі мені, коли тішу себе усвідомленням того, що в нас все не стоїть на місці, а продовжує свій рух. Ніби кров по венах. Хоч і немало в наших венах тромбів, які перешкоджають циркуляції крові. Та вірю я в короткочасність цього декадансу. (Ярік, я сподіваюся, що ти зі мною солідарний)

більше

Отож, перший номер зіну «Більше», головним редактором якого є мій коханий Юра із Житомира, побачив світ. Скачати і переглянути його ви можете тут, а придбати в ближчому часі можна буде в нас написавши нам на ел. почту блаблабла. Якщо, боронь боже, ви таки осмілились відкрити посилання вище і поклікати онлайн версію зіну, то я думаю ви помітили, що по об’єму він дещо куций, тому я закликаю вас до пробудження! Зін не має ніяких стилістичних рамок чи обмежень. Можете написати хоч: «Йдіть нахуй», також непогано, але напишіть. Вийміть язик із дупи й висловіть те, що думаєте. Не мовчіть. Писати сюди, до речі.

гамір 3

«Гамір» є подкастовою радіопередачою моїх знайомих із ПМС inc.(Підтримай Місцеву Сцену) про яких все детально розписано в зіні Юри, до речі. ; ) Про другий випуск ви могли вже читати раніше в нас на блозі та я не впевнений, що всі звернули увагу на це. У третьому випуску ви можете зацінити особисті підбірки добірного панк року кожного із учасників ПМС!

 До слова, в нас на дістро залежались футболки цієї чудової братії, тому ласкаво прошу вас до шопінгу на нашому дістро. Вартість футболки 60 uah. Розміри: S, M, L.ПМС футболка

Цініть те, що роблять інші й самі не залишайтесь свідками. Залишайтесь справжніми, залишайтесь панками.