AR 021: Monday Suicide / Landverraad — Split, 12″ (2014) [Pre-Order]

MS LV Split

Ось такий от реліз замайорив на горизонті. Сподіваємося на вашу небайдужість і підтримку.

MS

Monday Suicide — швидкий та ритмічний панк рок із альма-матер білоруського красту від учасників груп, які знає кожен панк на пост-радянському просторі: Contra la Contra, Bagna, I Hope You Die, The Corner Room. Думаю, що у знайомстві потребує лише остання група, тому ось вам їх бендкемп, у колективів спільний барабанщик. Від білорусів 6 треків. На даний момент можете прослухати лише один.

LV

Landverraad — фасткор / павервайленс колектив із Неймегену, Нідерланди. Надзвичайно політизовані, вегани та активні учасники місцевої сцени: Betercore (thrashcore / powerviolence), Grinding Halt (grindcore / powerviolence / screamo / sludge), Hysteria (crust punk), Iron Cage (sreamo), Tyrannicide (chaotic hardcore) і ще багато інших. Чим більше шукав інформації про них в інтернеті, тим більше знаходив проектів в яких задіяні учасники. Особливо хочу відмітити Tyrannicide та їх спліт із нашумівшими на BTSFF5 в грудні минулого року Rivers Run Dry. Та і в цілому нідерландська сцена дуже цікава і різноманітна. Кількість треків на платівці мені не відома, проте до прослуховування доступний один трек на вірші такого популярного не лише серед вітчизяних панків Сергія Олександровича Єсєніна. В попередніх релізах можна почути як мінімум 2 російськомовні пісні, що доволі приємно слухається і читається.

Разом з нами у релізі взяли участь наступні лейбли: Pure Heart Records (Чехія), Mosh Potatoes (Бельгія), Solidaridad Distro (Південна Америка), Rope or Guillotine (Нідерланди), Access x Denied (Німеччина), Dzsukhell Rekords (Угорщина), Drink and Be Merry (Росія / Нідерланди), Up The Punx (Польща) та Caramba! Records (Польща). Maximum punk rock!

Тираж: 763 копії, проте кількість може змінитися. Платівки тільки чорні у конверті із вкладишем.

Конкретної дати релізу нема, проте за планом платівки повинні бути готові на кінець квітня, а там вже як поштова служба справиться.

Вартість, на жаль: 110 uah. Якби не ситуація в країні із курсом валют, то все б обійшлося дешевше на ~20%, проте на разі «маємо те що маємо».

Щодо будь-яких запитань звертатися на ел. пошту: aorte.zine@gmail.com

Нож в печень — панк рок вечен!