AR 019: The Hexagram — Other Kingdom, cassette (2014)

The Hexagram - Other Kingdom«Это звучит как агония – быстрая и истощающая. Ни единой сладкой ноты. Ни единого сожаления или воспоминания об уходящей жизни. Лишь стуки сердца похожие на пулеметные выстрелы. Лишь скрежет и гул в ушах. Музыкальная контузия. Все это смешано с криками обреченного. Он лежит в вонючей яме, сдерживая руками разорванное брюхо. Он пытается засунуть назад вывалившиеся кишки. Cглотнуть выливающуюся изо рта кровь»

— Сергій Рафальський.

The Hexagram — one man band нашого друга Дениса з міста Харкова. В листопаді минулого року він вразив нас одним потужним треком і було вирішено майбутній реліз видати на касеті. Надзвичайно прикро, що проект обмежується студією. Для України подібне звучання є унікальним.

Описувати музику тегами та групами, що вплинули на її створення справа надто суб’єктивна, тому обмежусь наступним — якщо вам подобається металізований хардкор із сладжовими та блековими мотивами в дусі Pulling Teeth, Seven Sisters of Sleep, Acephalix — ви зобов’язані зацінити. В Україні подібного ще не було.

Запис касет здійснений на професійному обладнанні, плівка обрізана. Вся поліграфія надрукована на щільному глянцевому папері, обрізана, зігнута та вставлена нашими руками. В подарунок матовий стікер розміру касети.

Автор артів: фантастично талановитий mr Finn, який вже робив оформлення для одного із наших релізів. Все це зверстала і довела до розуму, як завжди, наша Оленка.

The Hexagram - Other Kingdom cassette

Вартість: 20 гривень. Тираж: 66 копій.

Послухати та скачати ви можете на нашому бендкемпі.

Щодо будь-яких запитань звертатися на ел. пошту: aorte.zine@gmail.com